Sharre druri me udhezues . Materiali:Celik

Në stok
Kodi
110382
790 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Drejtimet e ndryshme ne profesion sjellin dhe zgjerimin e fushes se perdorimit te veglave te ndryshme. Kjo sharre me nje skuader per te orientuar ne prerjen precize te kornizave apo kendeve te sakta te tyre. Perdoret nga marangozet dhe te apasionuarit ne fushen e perpunim drurit.
Specifikime teknike
  • Masa: 300mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sharre druri me udhezues . Materiali:Celik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved