Shinë automati, 2 m, DIN

Në stok
Kodi
43711
390 Lekë
Copë (2 Metër Linear)
Shpërndaj:
Shinë automati, 2 m, DIN. Shinat janë baza për të gjitha pajisjet modulare. Forma dhe përbërja e tyre ofron siguri dhe jetëgjatësi.
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik
  • Tipi: Shine Automati 2m, DIN
  • Thellësia: 7.5mm
  • Gjatësia: 2m
  • Paketimi: 1
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shinë automati, 2 m, DIN
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved