Shkop për lule, COUBI ORCHID, plastike, të ndryshme, H55 cm

Në stok
Kodi
232307
175 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dashuruesit e orkideve do t'i vlerësojnë plotësisht këto shkopinj unike të dizajnit, praktikë dhe elegant. Aty janë të dedikuara për orkide dhe bimë të tjera të vogla të lulëzimit.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: n/a
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Të ndryshme
  • Lartësia: 55 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shkop për lule, COUBI ORCHID, plastike, të ndryshme, H55 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved