Sondë najloni, D.4, MT 30

Në stok
Kodi
43990
2,190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sondë najloni, D.4, MT 30. Sondat janë një vegël e domosdoshme për çdo instalator. Lehtëson punën dhe ofron mundësinë e penetrimit në të gjithë sistemet e tubave elektrikë. Kokat prej metali i japin rezistencë, ndërsa trupi prej najloni i jep shumë fleksibilitet.
Specifikime teknike
  • Diametri: 4mm
  • Materiali: Najlon/Celik
  • Tipi: Sonde najloni D.4 MT 30
  • Gjatësia: 30m
  • Paketimi: 1
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sondë najloni, D.4, MT 30
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved