Spring Feeling

Në stok

Krijuar për të përmirësuar eksperiencën e relaksimit në kohën e pranverës,  Spring Feeling ofron një koleksion të veçantë të produkteve që të shtojë gjallërinë  në dhomën tuaj të ndenjes. Divani me ngjyra të lehta, tavolina mesi me detaje natyrore dhe vazo me lule do të sjellin në dhomën tuaj atmosferën e pranverës. Me Spring Feeling ju do të keni një ambient të qetë dhe relaksues pas një dite të lodhshme

Grouped product items
Emërtimi i produktit Sasia
Divan këndor, Silver, strukturë metali, vend magazinimi, tapiceri tekstili, bezhë hapur, jastëk i përfshirë, 245x160xH95 cm, krevat: 140x210 cm
Special Price 55,990 Lekë Ishte 69,990 Lekë
Ndarëse ambienti, ete, pambuk/poliestër, e bardhë, 120x2.1xH170 cm
17,750 Lekë
Vazo lulesh rrethore, thurje ratani, natyrale, Ø80 xH62 cm
22,990 Lekë
Tavolinë këndi, set 2 copë, Juline, strukturë metalike, syprinë druri, e bardhë/bezhë, Ø41 xH31 cm; Ø50 xH41.5 cm
10,990 Lekë
Kanavacë e printuar, mdf/polistiren, shumëngjyrësh, 58x78 cm
3,750 Lekë
Tapet Pomp Vibe, pambuk, bezhë, 120x170 cm
3,990 Lekë
Pupë, veshje lëkurë, mbushje pambuku, kafe, 43 x 43 x H 43 cm
8,990 Lekë
Pemë artificiale, Monstera, jeshile, Ø50 xH100 cm
3,990 Lekë
Panel Akustike dekorativ, ristela ngjyre lisi natyrale sfondi lisi natyral, 200 x 2800 mm
2,794.40 Lekë
Karrige relaksi, Evodeko, strukturë druri, tapiceri tekstili, bezhë, 57x71x80 cm
38,550 Lekë
Ndricues dyshemeje, E27, H173 cm x L64 cm, bambu, bezhe
15,900 Lekë
Ndricues I varur , E27, D58 cm, ratan, ngjyre natyrale
13,500 Lekë
Jastëk dekorues, pambuk, rozë, 50x50 cm
Special Price 850 Lekë Ishte 1,200 Lekë
Jastëk dekorues, pambuk, ngjyra të nryshme, 45x45 cm
1,200 Lekë
Shpërndaj:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved