Vazo lulesh rrethore, thurje ratani, natyrale, Ø80 xH62 cm

Në stok
Kodi
231830
22,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Edhe pse vazoja e ka pamjen autentike te vazove të thurura ajo ka nje jetëgjatësi shumë më të gjatë. Vazoja e thurur vjen në një varietet të gjerë të modeleve të ndryshme, nga modele katrore dhe drejtkëndore në ato të rrumbullakëta. E pastër dhe e qëndrueshme për ambiente të brendshme si zyra. Mbjellësi plastik i ricikluar nuk ka vrima kullimi, kështu që basenet/pjatat e shëmtuara janë të panevojshme. Idealisht e përshtatshme për kopshte dhe tarraca, pasi punimet e xunkthit nuk vijnë në kontakt me sipërfaqet e jashtme.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali: Thurje ratani
  • Lartësia: 62 cm
  • Diametri: 80 cm
  • Marka: Van der Leeden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, thurje ratani, natyrale, Ø80 xH62 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved