Stopues dere me fiksim në dysheme, plastik

Në stok
Kodi
110426
810 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ky eshte nje aksesor mjaft interesant qe I shtohet games se artikujve mbrojtes. Ky produkt mbron dyert tuaja nga perplasja ne te njejten kohe vjen me nje forme mjaft te bukur e terheqese. Prodhuar nga nje material silikoni per ta bere te lehte ne perdorim dhe ne te njejten kohe shume te qendrueshem.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stopues dere me fiksim në dysheme, plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved