Suste per Berryl F20

Në stok
Kodi
42578
Special Price 350 Lekë Ishte 460 Lekë
Ju kurseni 24% ose 110 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Susta per berryl eshte nje aksesor qe perdoret nga profesionistet,ajo perdoret si guide per kende jashte te zakonshmes,dhe me ane te nxehjes I jepet tubit forma e deshiruar.
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik
  • Tipi: Sustë për bërryl
  • Gjerësia: 2cm
  • Gjatësia: 53.5cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Suste per Berryl F20
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved