Tapet ngjyra të ndryshme

Në stok
Kodi
779732
5,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Rrugicë me motive dekorative me permasa 120x170 cm. Shprehni imagjinatën tuaj dhe kombinojeni në arredimin tuaj me shumë stil.
Specifikime teknike
  • Materiali: pambuk/poliestër
  • Ngjyra: të ndryshme
  • Përmasat: 120x170 cm
  • Marka: Atmosphera Créateur d'intérieur
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapet ngjyra të ndryshme
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved