Tapet, shaggy, gri, 160x230 cm

Në stok
Kodi
76430
Special Price 12,990 Lekë Ishte 18,750 Lekë
Ju kurseni 31% ose 5,760 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detaji eshte ai qe ben diferencen trajtojini ambjentet tuaja me te dashura me element te vecante qe do ta benin ate autentik, interesant, te vecante do ti jepnin atij stil dhe tendence por njekohesisht do ti jepnin ngjyrimet e tradicionales. Tregohuni inteligjent beni zgjedhjen e duhur dhe ekonomike duke blere tapetin SHAGI I BUTE me ngjyre gri me nuanca. Ai mund te jete lehtesisht i kombinueshem me ngjyren e bardhe, pana por ju mund te guxoni qe ne aksesoret e dekorit te fusni dhe ngjyren e verdhe, jeshile te ndezur per me teper kontrast. Thurja e ketij tapeti te punuar me dore eshte e nje cilesie te larte. Fibrat poliestër dhe baza prej pambuku natyral e bejne te vecante dhe i shtojne vlerat ketij tapeti.
Specifikime teknike
 • Përdorimi: I brendshem
 • Mënyra e punimit: Punuar me makine
 • Materiali: Poliestër
 • Veçori: Antimikrobial
 • Pastrimi: Pastrim profesional
 • Trashësia: N/A
 • Linja: Moderne
 • Pesha: N/A
 • Familja: Shaggy
 • Gjerësia: 160 cm
 • Gjatësia e fijes: N/A
 • Gjatësia: 230 cm
 • Ngjyra: Gri
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapet, shaggy, gri, 160x230 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved