Tas Aurora, qelqi, gri, Dia.15 cm

Në stok
Kodi
797010
309 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tasi "Aurora", i bërë nga qelqi me ngjyrë gri dhe me një diametër prej 15 cm, është një zgjedhje elegante për shërbesën e pijeve të ndryshme. Specifikat: - Materiali: Qelqi - Ngjyra: Gri - Diametri: 15 cm Dizajni dhe ngjyra e këtij tasi e bëjnë atë të përshtatshëm për shërbesën e pijeve të ndryshme, duke përfshirë çaj, kafe, ose pije të tjera të preferuara. Diametri i tij prej 15 cm e bën të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe do të shtojë një prekje elegante në prezantimin e çdo pijeje. Ky tas "Aurora" me ngjyrë gri do të sjellë një ndjesi moderne dhe stilizuar në çdo rrethanë, duke e bërë një zgjedhje të shkëlqyer për shërbesën e pijesh në ambiente të ndryshme.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: gri
  • Materiali: qelqi
  • Përmasat: Dia.15 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tas Aurora, qelqi, gri, Dia.15 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved