Tave për barbekju,çelik inox, e zezë, 29x39 cm

Out of stock
Kodi
11025
1,080 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tavë skare ideale për pjekjen e perimeve, të mishit, të prodhimeve të detit dhe për pjekjen e gështenjave. Gjithashtu me material çeliku kundër ngjitjes dhe me 2 doreza. Tava ka 3 anë të ngjitura. Përmasë: 29 x 29 cm.
Specifikime teknike
  • Kundra ngjitjes: Po
  • Përdorimi: Gatim
  • Paketimi: 1 cope
  • Materiali: Celik inox
  • Ngjyra: Zezë
  • Dorezë: Po
  • Gjatësia: 39 cm
  • Gjerësia: 29 cm
  • Marka: Mr.Grill
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tave për barbekju,çelik inox, e zezë, 29x39 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved