Tavolinë anësore, Mita, metal, rozë mat, Ø60 xH44.5 cm

Në stok
Kodi
243337
12,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tavolina është prej metali dhe ka një ngjyrë rozë të vjetër. Për shkak të pamjes minimaliste, ju mund t'i stiloni ato plotësisht sipas dëshirës tuaj me sende dekorative argëtuese.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metal
  • Lartësia: 44.5 cm
  • Ngjyra: Rozë mat
  • Diametri: 60 cm
  • Marka: Mica
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë anësore, Mita, metal, rozë mat, Ø60 xH44.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved