Tavolinë katrore me palosje Bistro, metalike, kafe, 70x70xH71 cm

Në stok
Kodi
798484
Special Price 6,990 Lekë Ishte 8,990 Lekë
Ju kurseni 22% ose 2,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prodhuar nga strukure metalike dhe lyer me tekniken elektrostatike per rezistence te shkelqyer ndaj agjenteve atmosferik. Projektuar per te qene ergonomike fale mundesise se palosjes dhe e qendrueshme gjate perdorimit fale struktures metalike. Siperfaqja 70x70 cm e ben te pershtatshme kete tavoline per hapesira te mesme dhe te vogla. Produkti ideal per arredimin e shtepise apo biznesit tuaj.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 70x70xH71 cm
  • Materiali: Metalik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë katrore me palosje Bistro, metalike, kafe, 70x70xH71 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved