Tavolinë mesi, Clubo, plastike, antrasit, 38.6x35.8 cm

Në stok
Kodi
243681
1,690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbani sende, aksesorë dhe gjëra të tjera të ndryshme të organizuara në shportën plastike me shumë përdorime. Ajo do të jetë praktike jo vetëm për ruajtjen e gjërave, por mund të përdoret edhe si tavolinë. Dizajni I saj modern në ngjyrë antrasit do të përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo ambient. Mund ta vendosni ne dhomën e ndenjes, gjumit ose në dhomën e fëmijëve.
Specifikime teknike
  • Diametri: 38.6 cm
  • Ngjyra: Antrasit
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 35.8 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë mesi, Clubo, plastike, antrasit, 38.6x35.8 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved