Tavolinë rrethore Mosaic, metal / qeramikë, ngjyra të ndryshme, Dia.90x73 cm

Në stok
Kodi
795017
27,900 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Tavolina rrethore "Mosaic" është një përsosmëri e dizajnit që kombinon metalin dhe ngjyrat e ndryshme të qeramikës në një mënyrë të përsosur për të krijuar një ndjenjë të larmishme dhe të artë në ambientin tuaj. Me një formë rrethore dhe një mozaik qeramikë të ndryshuar në ngjyra dhe modele, kjo tavolinë sjell një ndjenjë e veçantë dhe tërheqëse në ambient. Tavolina ka një diametër prej 90 cm dhe një lartësi prej 73 cm. Forma e saj e rrethuar e bën të përshtatshme për shumë ambiente të ndryshme, duke përfshirë dhomat e ndenjës, dhomat e ngrënies, ose ambiente të tjera ku dëshironi të krijojë një qendër tërheqëse. Madhësia e saj e madhe e jep atij funksionalitet dhe mundësi për të ushqyer shumë njerëz ose për të vendosur dekoracione. Mozaiku i ngjyrave të ndryshme të qeramikës është një nga veçoritë kryesore të kësaj tavoline. Ngjyrat dhe modelet e ndryshme të mozaikut shkëlqejnë, duke sjellë një ndjenjë artistike dhe një efekt vizual tërheqës. Ky mozaik ndryshon atmosferën e ambientit dhe ndihmon në krijimin e një ndikimi të fortë vizual. Tavolina rrethore "Mosaic" është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të ndryshuar ambientin tuaj dhe për të sjellë një ndjenjë tërheqëse të artit dhe dizajnit. Ky produkt i dizajnuar nga metali dhe qeramika do të ndryshojë tërësisht pamjen dhe stilin e ambientit tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Ngjyra të ndryshme mozaiku
  • Materiali: Metalike/qeramikë
  • Përmasat: Dia.90x73 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë rrethore Mosaic, metal / qeramikë, ngjyra të ndryshme, Dia.90x73 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved