Tel i plastifikuar për bime, metalik/plastik, 2x60 m

Në stok
Kodi
110236
240 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ne kopshtin tuaj dhe ne deshiren per rregullimin dhe sistemimin e bimeve dhe luleve, aksesoret jane nje pjese e rendesishme. Ndaj vjen ky aksesor per tju ndihmuar ne kapjen dhe orientimin e bimeve per ti mbajtur te shendetshme dhe ne te njejten kohe per ti bere ne format apo drejtimet e duhura. Pra jepini formen dhe stilin e deshiruar kopshtit tuaj
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik/Plastik
  • Masa: 2x60m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tel i plastifikuar për bime, metalik/plastik, 2x60 m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved