Tel i zinkuar, metalik, 100 m

Në stok
Kodi
110003
2,790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Teli I galvanizuar vjen ne forme te mbledhur me gajtesi 100m dhe trashesi 3.5mm. Ky produkt perdoret gjeresisht ne kopshtet apo vreshtat tuaja per te lidhur apo formuar rrjeta te ndryshme per pemet apo bimet e ndryshme.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Ngjyra: Gri
  • Përmasat: 100 m
  • Marka: Megatek
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tel i zinkuar, metalik, 100 m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved