TI brozi, 3/4''x3/4'', sobime

Në stok
Kodi
80880
450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
TI- ja prej bronzi, 3/4" bën të mundur bashkimin e një tubi metalik dhe shpërndarjen në dy tuba të tjerë. Përdoret në sistemet me ujë të pijshëm por dhe për sistemet e kaldajave dhe ujërave sanitare.
Specifikime teknike
  • Tipi: Ti
  • Diametri në dalje: 3/4''
  • Materiali: Bronz
Write Your Own Review
Po vlerësoni:TI brozi, 3/4''x3/4'', sobime
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved