Top Batmintoni, 6 cope

Në stok
Kodi
606992
390 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prodhuar nga material rezistent dhe peshe standarte. Ideale per stervitje dhe trainim te reagimeve muskulare me peshen dhe formen standarte te lojes Batminton.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 6 cope
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Top Batmintoni, 6 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved