Transportues, DOLLY, polipropilen, zezë, 48x29xH12.5 cm, 200 kg

Në stok
Kodi
232003
2,590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideale për lëvizjen e mobiljeve dhe pajisjeve në zyrë, në shtëpi, në laborator apo ne ambinte te ndryshme. Pajisur me doreza për ta transportuar kur nuk është në përdorim. Me sistemin e gropezave dhe dhembeve ju jeni ne gjendje të zgjeroni platformën. Sipërfaqe qe nuk rrëshqet. Nuk perthith aroma te keqija; Nuk perban lageshti.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 29 cm
  • Materiali i rrotave: Polipropilen
  • Materiali: Polipropilen
  • Gjerësia: 48 cm
  • Lartësia: 12.5 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Zezë
  • Marka: Artplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Transportues, DOLLY, polipropilen, zezë, 48x29xH12.5 cm, 200 kg
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved