Transportues vazo lulesh, Wpc, pishë terrakotë, 29x29 cm, 80 kg

Në stok
Kodi
234390
3,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Transportuesi i vazove të luleve është një zgjedhje elegante dhe funksionale për transportimin e vazove në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme. Me një kapacitet prej 80 kg, ky transportues është i aftë për të mbajtur vazo mesatare dhe të mëdha. Përveçse për funksionin praktik të transportimit, ky produkt mund të përdoret edhe si një pjesë e dekorit për të prezantuar lulet dhe dekorimet me një pamje tërheqëse dhe moderne.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru Pishe/plastik
  • Gjerësia: 29 cm
  • Gjatësia: 29 cm
  • Ngjyra: Terrakotë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Transportues vazo lulesh, Wpc, pishë terrakotë, 29x29 cm, 80 kg
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved