Usb we bare bears

Në stok
Kodi
789605
1,799 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Usb me We Bare Bears, prej materaili metalik me veshje plastike për fëmijë. Në ngjyrë kafe, 32 gb.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 32 gb
  • Materiali: Plastikë dhe metal
  • Ngjyra: Kafe
  • Marka: Miniso
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Usb we bare bears
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved