Vazo lulesh dhe mbajtëse, Basic, rrethore, plastike, terrakotë, 20 cm

Në stok
Kodi
233863
1,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për përdorim në ambjente të mbyllura/shtëpie dhe ambjente të jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent, është tepër e lehtë. Reziston te nxehtin. Rezistent ndaj goditjeve dhe është ekologjike pasi nuk përmban elemente toksike.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 20 cm
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Terrakotë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh dhe mbajtëse, Basic, rrethore, plastike, terrakotë, 20 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved