Vazo lulesh katrore, RATO LOW, plastike, kafe errët, 26.2x26.2xH26.6 cm, 11 lt; 15.8 lt

Në stok
Kodi
231045
1,390 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 26.2 cm
  • Thellësia: 26.2 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 26.6 cm
  • Kapaciteti: 11 lt; 15.8 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Kafe errët
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh katrore, RATO LOW, plastike, kafe errët, 26.2x26.2xH26.6 cm, 11 lt; 15.8 lt
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved