Vazo lulesh rrethore, NITLY, plastike, kremi, Ø22.3xH18.3 cm, 5 lt

Në stok
Kodi
231672
485 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koleksioni NITLY pasqyron dritën dhe ekspozon strukturën e bukur. Modeli origjinal dhe unik jep një ndjesi te grohte dhe familjar - është nje vazo dekorative - me një finiture elegante - i përshtatshëm për ambiente të mbyllura
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 18.3 cm
  • Kapaciteti: 5 lt
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Kremi
  • Diametri: 22.3 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, NITLY, plastike, kremi, Ø22.3xH18.3 cm, 5 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved