Vazo lulesh rrethore, RE-POT HOOP, plastike, zezë, Ø25 cm, 6.2 lt

Në stok
Kodi
231903
890 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Linja e re RE-POT HOOP e vazove: një mënyrë të qëndrueshme për të parë të ardhmen. Vazot e luleve dhe gurëve dekorative në përzgjedhjen janë të ricikluara, jo-toksike dhe 100% të riciklueshme. RE qëndron për fjalën Respekt dhe kujdeset për mjedisin. Sistemi i vetë-ujitje ju lejon të kujdeseni për nevojat e bimëve tuaj pa pasur nevojë t'i ujisni ato shpesh. Vrimat e kullimit lejojnë çdo ujë të tepërt, në mënyrë që bima të mund të tërheqë vetë sasinë e ujit kur ka nevojë për to.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 23.5 cm
  • Kapaciteti: 6.2 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Zezë
  • Diametri: 25 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, RE-POT HOOP, plastike, zezë, Ø25 cm, 6.2 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved