Vazo lulesh rrethore, SANDY SLIM, plastike, gri errët, Ø39xH70.8 cm, 18 lt / 53 lt

Out of stock
Kodi
231663
3,250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E dizenjuar për t'u pershtatur në mënyrë të përkryer në peizazhin harmonik dhe tërheqës, koleksioni i vazove SANDY jane krijuar për cdo stine te vitit fale rezistences se materialit perberes. Dizajni i saj kombinon ne menyre perfekte atmosferën e komoditetit dhe funksionalitetit. Janë më të mirë me një zonë të lirë përreth çdo shtëpie, si dhe ne ambientet e hoteleve dhe rezidencave. - nje vazo lulesh dekorative me një finiture elegant - rezistente ndaj rrezeve UV si dhe ndaj të ftohtit, e përshtatshme për ambiente te jashtëm
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 70.8 cm
  • Kapaciteti: 18 lt / 53 lt
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Gri errët
  • Diametri: 39 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, SANDY SLIM, plastike, gri errët, Ø39xH70.8 cm, 18 lt / 53 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved