Vazo lulesh, rrethore, TUBUS, plastike, bronzi, Ø25 xH23.3 cm, 7 lt

Në stok
Kodi
232286
599 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një stil i sofistikuar i kombinuar me dinamikën e dritës. Ai përfshin një vazo të brendshm i cili zvogëlon sasinë e dheut të nevojshëm. Vazo për perdorim në ambiente të mbyllura/shtëpie dhe ambiente të jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston të nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 23.3 cm
  • Kapaciteti: 7 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Bronzi
  • Diametri: 25 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, rrethore, TUBUS, plastike, bronzi, Ø25 xH23.3 cm, 7 lt
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved