Vazo lulesh, set 3 copë, çimento, të ndryshme

Në stok
Kodi
242122
1,590 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Një vazo e bukur dhe elegante është e përkryer për të shtuar një kontakt të pasur në shtëpinë tuaj. Kjo vazo e punuar me karakteristika të thjeshta me një fund mahnitës është një dhuratë e përkryer për ata që duan një grimë luksi në jetën e tyre. Dizenjuar plot dashuri, frymëzuar nga natyra dhe kreative deri në detaje ky koleksion unik është përzgjedhur për të plotësuar tendencat e fundit të orendive në ambientet e jashtme të shtëpisë tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çimento
  • Ngjyra: Të ndryshme
  • Marka: Atmosphera
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, set 3 copë, çimento, të ndryshme
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved