Vazo, rrethore, plastike, kaltër, Ø22 xH19.8 cm, 6.2 lt

Në stok
Kodi
232263
Special Price 275 Lekë Ishte 525 Lekë
Ju kurseni 48% ose 250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; Eshte tepër e lehtë; Reziston të ngrohtin dhe të Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Eshte Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike si dhe është e riciklueshme; Mund të hapen vrima tek vazoja për kullimin e ujit
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 19.8 cm
  • Kapaciteti: 6.2 lt
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Kaltër
  • Diametri: 22 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo, rrethore, plastike, kaltër, Ø22 xH19.8 cm, 6.2 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved