Vazo, rrethore, plastike, rozë, Ø16 xH14.3 cm, 2 lt

Në stok
Kodi
232261
275 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; Eshte tepër e lehtë; Reziston të ngrohtin dhe të Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Eshte Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike si dhe është e riciklueshme; Mund të hapen vrima tek vazoja për kullimin e ujit
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 14.3 cm
  • Kapaciteti: 2 lt
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Rozë
  • Diametri: 16 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo, rrethore, plastike, rozë, Ø16 xH14.3 cm, 2 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved