Zarfa plastike Deli, me buton

Në stok
Kodi
789556
89 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Dosje në formë zarfi, me buton dhe me figura të ndryshme të filmave vizatimor. I përshtatshëm kur transportoni dokumente si dhe për ti ruajtur ato.
Specifikime teknike
  • Formati: A4
  • Materiali: Plastikë
  • Marka: Deli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zarfa plastike Deli, me buton
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved