Zile dere pa kabell

Out of stock
Kodi
41926
990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zile dere pa kabell janë pajisje që rrisin sigurinë në ambjentet tuaja të banimit duke ju ofruar intimitet dhe komoditet. Ky version është lehtësisht i instalueshëm dhe . Eshtë një aksesor që ju ofron siguri por gjithashtu dhe një aksesor shumë i mirë për të moshuarit dhe personat me aftësi të kufizuara në lëvizje.
Specifikime teknike
  • Tipi: Zile dere pa kabell
  • Modeli: RL-3818
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zile dere pa kabell
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved