Aksesore per bashkim parketi me pllaken 2.7*0.55*90cm. Perdoret per hapesira qe jane ne disnivel. Ngjyre floriri I anodizuar. Material alumini

Në stok
Kodi
31225
759 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil dyshemeje. Ai mund të përdoret për bashkim parket me pllakën në hapësira që janë në disnivel . Profili është në material alumini dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditjeve mekanike dhe gërvishtjeve.
Specifikime teknike
  • Masa: 27*055*90cm
  • Materiali: Alumin
  • Tipi: Aksesorë dyshemeje
  • Marka: DUOMO PROFILI
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aksesore per bashkim parketi me pllaken 2.7*0.55*90cm. Perdoret per hapesira qe jane ne disnivel. Ngjyre floriri I anodizuar. Material alumini
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved