SY-DT-0019-aks dyshemeje

Në stok
Kodi
31032
865 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil në formë T. Ai mund të përdoret për bashkim parket me parket në hapësira që janë në të njëjtin nivel . Profili është në material alumini dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditjeve mekanike dhe gërvishtjeve.
Specifikime teknike
  • Masa: 20*085*270cm
  • Materiali: Alumin
  • Tipi: Aksesorë dyshemeje
  • Marka: DUOMO PROFILI
Write Your Own Review
Po vlerësoni:SY-DT-0019-aks dyshemeje
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved