Alarm me dridhje

Në stok
Kodi
41933
294 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Rrisni sigurinë në ambjentet tuaja,perdorni dedektoret e sigurise dhe ju do te ndiheni me te qete dhe me te sigurt.Me ane te sinjalit zanor ju larmeroheni per gjithcka qe cenon sigurine tuaj dhe te prones .
Specifikime teknike
  • Trashësia: 1cm
  • Materiali: Plastik
  • Modeli: Me dridhje
  • Lloji i baterisë: 3 LR44
  • Tipi: Alarm
  • Gjerësia: 4.8cm
  • Gjatësia: 9cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Alarm me dridhje
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved