ANESORE BANGO 3

Në stok
Kodi
32981
200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Produkt I certfukar SIKA, nje nga lideret boteror te ndertimatarise dhe riparimeve. Cilesi, garanti dhe teresisht ekologjik, ky produkt vjen tek klienti ne raftet Megatek
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
  • Marka: ACCESSORIZE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:ANESORE BANGO 3
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved