Aromatik Areon Gel Blister- Black Crystal

Në stok
Kodi
65660
550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Aromatiku Areon Gel është një parfum me aroma të freskëta energjike, ekskluziv, me një prekje dhe ndjesi qetesie te pafundme. Dizajn elegant dhe arome joshese janë atributet e kësaj linjë të fresket aromash. Projektuar dhe dizenjuar për njerëzit me shije të rafinuar
Specifikime teknike
  • Paketimi: 80 gr
  • Marka: Areon
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aromatik Areon Gel Blister- Black Crystal
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved