Aspirator 150m³/h ventilator F100mm 230V - 50Hz

Në stok
Kodi
42718
2,250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Aspiratorë me fuqi 20W ,me kapacitet 150m³/h dhe me seksion dalje 100mm.Nuk keni dritare në cdo ambjent? Tashmë egziston një zgjidhje,aspiratorët jo vetëm do ta pasurojnë me ajër të freskët ambjentin por do të largojnë aromat e këqija dhe avujt.Janë lehtësisht të montueshëm me një dizajn fin, të qetë gjatë punimit dhe me seksione të ndryshme .(ju nuk keni përse të ndërhyni në linjat e shkarkimit pasi egziston një gamë e gjerë aspiratorësh me fuqi dhe seksione daljeje të ndryshme, ju ngelet vetëm të zgjidhni.)
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 150
  • Tipi: Aspirator
  • Gjerësia: 16cm
  • Gjatësia: 25.5cm
  • Fuqia: 20W
  • Tensioni: 230V
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aspirator 150m³/h ventilator F100mm 230V - 50Hz
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved