Aspirator muri Vortice 100/4

Në stok
Kodi
43880
1 vit garanci
2,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Modern, elegant dhe mjaft praktik, ky aspirator muri Vortice ju mundëson një ajrosje perfekte për ambjentet tuaja. Montohet dhe mirëmbahet lehtë.Trupi perbehet nga material termoplastik, anti-UV (ultraviolet) perberje e cila shmang ndryshimin e ngjyrës me kalimin e kohës. Me një fuqi 18W dhe i mbrojtur nga lagështia ky aspirator do të ishte zgjedhje e përkryer.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1
  • Tipi: Aspirator muri Vortice 100/4
  • Gjatësia: 15.9
  • Fuqia: 18W
  • Pesha: 0.6kg
  • Tensioni: 220-240V
  • Thellësia: 10
  • Marka: Vortice
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aspirator muri Vortice 100/4
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved