Batiskop PVC me vetëngjitje, 220x3x0.13 cm, (e bardhë)

Në stok
Kodi
330399
350 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brendshëm të një shtëpie. Ato bashkojnë muret me tavanet në mënyrë proporcionale të sakta dhe të bukur. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një këndore zbukuruese për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Masa: 220x3x0.13cm
  • Materiali: PVC
  • Përdorimi: Dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Batiskop PVC me vetëngjitje, 220x3x0.13 cm, (e bardhë)
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved