Berryl celiku me saldim 57x2.9x57mm

Në stok
Kodi
10127
150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Berryl celiku me saldim 57x2.9x57mm me kënd 90°. Përdoret për instalimet këndore të linjave të ujit të pijshem, të linjave të ujrave industriale, të linjave për transport karburanti etj. Bërryli bën të mundur kthimin e rrjetit në kënd 90°. E prodhuar me standarte të larta, shume e qëndrueshme ndaj agjenteve atmosferik dhe korrozionit. Projektuar për t'i bërë ballë presionit deri në 25 Bar.
Specifikime teknike
  • Masa: 57x2.9x57mm
  • Materiali: çelik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Berryl celiku me saldim 57x2.9x57mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved