Cante kozmetike

Në stok
Kodi
789465
499 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Çantë kozmetike, prej materiali poliestre, në ngjyra të ndryshme, e pajisur me një xhep të madh me zinxhir. Përdoret për ruajtjen dhe mbajtjen e produkteve të ndryshme kozmetike dhe produkteve të higjienës personale, si kremra, shampo, produkte makeup-i, parfume, locione të ndryshme apo aksesorë të tjerë, si dhe për organizimin e tyre në çantat e udhëtimit. Ky produkt është i lehtë dhe ka përmasa kompakte, që e bëjnë të përshtatshëm për t'u marrë me vete në udhëtime.
Specifikime teknike
  • Materiali: Poliester
  • Ngjyra: Mikse
  • Përmasat: 18x3x12 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Cante kozmetike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved