Cante shkolle, We 1006-4, mikse

Në stok
Kodi
789475
2,200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një çantë shumë e bukur dhe praktike për studentët që shkojnë në shkollë. Ajo përbëhet nga një material i fortë, dizenjo të thjeshtë në ngjyra të ndryshme. Kjo çantë është tepër e rehatshme dhe praktike për këdo.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Të ndryshme
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Cante shkolle, We 1006-4, mikse
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved