Çarçafë set HomeLife, tek, poliester dhe pambuk, shumëngjyrëshe, 165x240 cm; 90x190 cm+ 25 cm(me llastik); 50x80 cm (x1)

Out of stock
Kodi
212729
2,250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti çarçafëve tek HomeLife, përfshin çarçafin e poshtëm, çarçafin e sipërm dhe 2 këllëf. Është i përbërë me dizajne të inspiruara nga natyra për t'i shtuar freskinë shtratit tuaj. Këto çarçafë të bukur me stilin e tyre të gjallë do të përmirësojnë pamjen e dhomës tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Poliester dhe pambuk
  • Përmasat: 165x240 cm; 90x190 cm+ 25 cm(me llastik); 50x80 cm (x1)
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Lahet në lavatriçe: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë set HomeLife, tek, poliester dhe pambuk, shumëngjyrëshe, 165x240 cm; 90x190 cm+ 25 cm(me llastik); 50x80 cm (x1)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved