Çarçafë tek dhe këllëf jastëku, fanellatë, shumëngjyrëshe, çarçafi: 160x230 cm (x2), këllëf jastëku: 45x75 cm (x2)

Në stok
Kodi
212551
2,950 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Sillni komoditet luksoz dhe stil për dhomën tuaj të gjumit me setin e çarçafëve. Këto çarçafë të bukur me stilin e tyre të gjallë do të përmirësojnë pamjen e dhomës tuaj të gjumit, ndërsa endja e tyre e butë ju ofron një freski relaksuese. Pa rrudha, rezistent ndaj njollave kjo dizenjo siguron se ky set çarçafësh do të qëndrojnë të butë dhe mahnitës për netë të panumërta të qeta dhe çlodhëse. Ndrysho pamjen e dhomës tuaj të gjumit dhe mënyrën tuaj të fjetjes Seti përfshin: Çarçaf i sipërm, çarçaf i poshtëm këllëf dhe dy (2) këllefë jastëku.
Specifikime teknike
  • Materiali: Fanellatë
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Lahet në lavatriçe: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë tek dhe këllëf jastëku, fanellatë, shumëngjyrëshe, çarçafi: 160x230 cm (x2), këllëf jastëku: 45x75 cm (x2)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved