Çelës dypolar, 16A, 1M, (i bardhë)

Në stok
Kodi
42194
820 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Çelësi UNICA TOP- SCHNEIDER ka cilësi mjaft të lartë. Ai mund të përdoret për të komanduar pajisje të ndryshme ( elektroshtëpiake ose ndriçimin). Është dypolar dhe i prodhuar që të punojë në tension rrjeti (220V) dhe në rryma 16A. Ngjyra e bardhë bën që të jetë lehtësisht i kombinueshëm me çfarëdolloj ngjyre kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 1
  • Modeli: Dy polar
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Çelës
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 3.5cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çelës dypolar, 16A, 1M, (i bardhë)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved