Celes me 2 takime 1M alumin

Në stok
Kodi
42164
Special Price 380 Lekë Ishte 410 Lekë
Ju kurseni 7% ose 30 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Celësi Unica Top - Schneider me dy takime ka cilësi mjaft të lartë, ai mund të përdoret për të komanduar pajisje të ndryshme (pajisje elektroshtëpiake ose ndricimin) nga dy pozicione të ndryshme.Eshtë I prodhuar që të punojë në tension rrjeti (220V) dhe në rryma 10A.Ngjyra alumin bën që të jetë i kombinueshëm me cfarëdolloj ngjyre kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 1
  • Modeli: Me dy takim
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Çelës
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 3.5cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Celes me 2 takime 1M alumin
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved