Drosel HID BALLAST, 150W, HI/HS

Në stok
Kodi
43938
Special Price 1,800 Lekë Ishte 2,250 Lekë
Ju kurseni 20% ose 450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Droseli është një element përbërës i sistemit të ndezjes për llambat me shkarkim. Ai në bazë të aplikimit shoqërohet me injitor. Ky drosol ka një cilësi mjaft të lartë dhe mund të komandojë një llambë me avuj mërkuri me fuqi 150W.
Specifikime teknike
  • Lloji i gazit: Metal-halide
  • Fuqia: 150W
  • Tensioni: 220-240V
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Drosel HID BALLAST, 150W, HI/HS
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved